madamepi

madamepi
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 34% A Ghost Story (2017) - Rated 08 Oct 2017
94 76% Il Postino (1994) - Rated 26 Jun 2016
84 45% Jerusalem (2013) - Rated 15 Jan 2016
67 5% Spotlight (2015) - Rated 15 Jan 2016
30 0% Mustang (2015) - Rated 10 Jan 2016
86 62% Aferim! (2015) - Rated 08 Jan 2016
90 73% Listen to Me Marlon (2015) - Rated 30 Nov 2015
70 9% Selma (2014) - Rated 21 Aug 2015
76 22% Timbuktu (2014) - Rated 19 Aug 2015
87 66% Clouds of Sils Maria (2014) - Rated 18 May 2015