madcap462

madcap462
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 36% Shaun of the Dead (2004) - Rated 15 Mar 2015
92 36% The Terminator (1984) - Rated 14 Mar 2015
82 8% Pandorum (2009) - Rated 13 Mar 2015
90 23% Moon (2009) - Rated 13 Mar 2015
93 43% The Abyss (1989) - Rated 13 Mar 2015
95 56% The Fifth Element (1997) - Rated 13 Mar 2015
99 81% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 13 Mar 2015
94 49% Rain Man (1988) - Rated 13 Mar 2015
95 56% American Psycho (2000) - Rated 13 Mar 2015
91 29% A Few Good Men (1992) - Rated 13 Mar 2015