Maddi04

maddi04
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 15 Mar 2022
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 3% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 15 Mar 2022
68 29% Outer Banks (2020) - Rated 15 Mar 2022
90 98% Ted Lasso (2020) - Rated 15 Mar 2022
70 47% The Afterparty (2022) - Rated 15 Mar 2022
87 96% Severance (2022) - Rated 15 Mar 2022
85 93% Only Murders in the Building (2021) - Rated 15 Mar 2022
75 63% Game of Thrones (2011) - Rated 15 Mar 2022
76 75% Big Little Lies (2017) - Rated 15 Mar 2022
75 63% Lady Bird (2017) - Rated 15 Mar 2022
68 29% Hot Summer Nights (2017) - Rated 15 Mar 2022