Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
maddiegirl2

Flick Fan - 40 Film Ratings

Member Since: Jun 15, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out maddiegirl2's...
70 22% Sixteen Candles (1984) - Jun 15, 2020
90 62% Bicentennial Man (1999) - Jun 15, 2020
100 92% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Jun 15, 2020
98 83% 21 (2008) - Jun 15, 2020
100 92% Toy Story 3 (2010) - Jun 15, 2020
95 76% Bridget Jones's Diary (2001) - Jun 15, 2020
95 76% 13 Going on 30 (2004) - Jun 15, 2020
89 52% The Sandlot (1993) - Jun 15, 2020
100 92% Ratatouille (2007) - Jun 15, 2020
90 62% Six Days Seven Nights (1998) - Jun 15, 2020