Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
maddiemads

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Sep 16, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out maddiemads's...
80 69% Blue Is the Warmest Color (2013) - Sep 16, 2018
45 11% Brokeback Mountain (2005) - Sep 16, 2018
70 38% Mulan (1998) - Sep 16, 2018
3% White Chicks (2004) - Sep 16, 2018
70 38% The Fifth Element (1997) - Sep 16, 2018
60 23% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Sep 16, 2018
60 23% Fight Club (1999) - Sep 16, 2018
80 69% Princess Mononoke (1997) - Sep 16, 2018
85 88% Howl's Moving Castle (2004) - Sep 16, 2018
78 50% Moulin Rouge! (2001) - Sep 16, 2018