maddogsf

maddogsf
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 1% Bowling for Columbine (2002) - Rated 08 Mar 2017
90 85% The Departed (2006) - Rated 08 Mar 2017
86 66% American Beauty (1999) - Rated 08 Mar 2017
85 57% The Green Mile (1999) - Rated 08 Mar 2017
86 66% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 08 Mar 2017
85 57% A Beautiful Mind (2001) - Rated 08 Mar 2017
84 50% The Client (1994) - Rated 08 Mar 2017
90 85% Bridesmaids (2011) - Rated 08 Mar 2017
71 9% Road Trip (2000) - Rated 08 Mar 2017
75 14% Step Brothers (2008) - Rated 08 Mar 2017