MadMadness

madmadness
Film Freak - 913 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2015
Location: Tekirdag, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm anti-establishment.

more Recent Ratings

65 19% Burnt (2015) - Rated 07 Jan 2016
82 91% Vertigo (1958) - Rated 04 Jan 2016
76 61% Pride (2014) - Rated 29 Dec 2015
74 60% Victoria (2015) - Rated 27 Dec 2015
76 61% The Walk (2015) - Rated 26 Dec 2015
70 40% Pawn Sacrifice (2014) - Rated 26 Dec 2015
84 91% Life Is Beautiful (1997) - Rated 25 Dec 2015
70 40% Citizenfour (2014) - Rated 25 Dec 2015
64 19% Vanilla Sky (2001) - Rated 24 Dec 2015
53 4% Armageddon (1998) - Rated 23 Dec 2015