madmax22e

madmax22e
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 02 Oct 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% Speed (1994) - Rated 15 Oct 2016
90 90% Shutter Island (2010) - Rated 15 Oct 2016
80 54% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 15 Oct 2016
75 44% Something's Gotta Give (2003) - Rated 15 Oct 2016
78 51% The Usual Suspects (1995) - Rated 15 Oct 2016
33 5% Under Siege (1992) - Rated 15 Oct 2016
85 72% The Central Park Five (2012) - Rated 02 Oct 2016
89 85% Forrest Gump (1994) - Rated 02 Oct 2016
88 81% The Lovely Bones (2009) - Rated 02 Oct 2016
76 47% Apocalypto (2006) - Rated 02 Oct 2016