madquick

madquick
Movie Buff - 250 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 82% The Rock (1996) - Rated 22 Apr 2012
86 58% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 22 Apr 2012
86 58% Coffee and Cigarettes (2003) - Rated 22 Apr 2012
89 88% Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Rated 22 Apr 2012
86 58% Men in Black (1997) - Rated 22 Apr 2012
86 58% Timecop (1994) - Rated 22 Apr 2012
89 88% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 22 Apr 2012
86 58% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 22 Apr 2012
85 44% Erin Brockovich (2000) - Rated 22 Apr 2012
86 58% The One (2001) - Rated 22 Apr 2012