maedchen76

maedchen76
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 29% Breathless (1960) - Rated 17 Jan 2017
2% Forrest Gump (1994) - Rated 17 Jan 2017
65 12% The Sixth Sense (1999) - Rated 17 Jan 2017
40 7% The Matrix (1999) - Rated 17 Jan 2017
100 68% The Year of Living Dangerously (1982) - Rated 17 Jan 2017
100 68% Au hasard Balthazar (1966) - Rated 17 Jan 2017
100 68% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 17 Jan 2017
100 68% The Sorrow and the Pity (1969) - Rated 17 Jan 2017
100 68% The Last Wave (1977) - Rated 17 Jan 2017
100 68% A Thousand Clowns (1965) - Rated 17 Jan 2017