maedeh ab

maedeh_ab
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2022
Location: Tehran, Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 66% Black Bird (2022) - Rated 17 Oct 2022
80 76% Mare of Easttown (2021) - Rated 19 Aug 2022
68 44% The Platform (2019) - Rated 21 Jul 2022
90 96% Peaky Blinders (2013) - Rated 20 Jul 2022
75 66% Dark (2017) - Rated 20 Jul 2022
75 66% The Queen's Gambit (2020) - Rated 20 Jul 2022
65 39% Pulp Fiction (1994) - Rated 20 Jul 2022
60 26% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 18 Jul 2022
85 87% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 08 Jul 2022
60 26% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 08 Jul 2022