mafks

mafks
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 47% The Dark Knight (2008) - Rated 22 Sep 2020
85 47% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 22 Sep 2020
60 4% Mulholland Drive (2001) - Rated 22 Sep 2020
90 74% Spirited Away (2001) - Rated 22 Sep 2020
90 74% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 22 Sep 2020
85 47% Train to Busan (2016) - Rated 22 Sep 2020
85 47% The Big Short (2015) - Rated 22 Sep 2020
90 74% Parasite (2019) - Rated 22 Sep 2020
75 17% Alita: Battle Angel (2019) - Rated 22 Sep 2020
85 47% Arrival (2016) - Rated 22 Sep 2020