magaline

magaline
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 50% Nick and Norah's Infinite Playlist (2008) - Rated 26 Sep 2015
86 15% Hairspray (2007) - Rated 26 Sep 2015
89 70% Rent (2005) - Rated 26 Sep 2015
88 50% Labyrinth (1986) - Rated 26 Sep 2015
93 95% Malice in Wonderland (2009) - Rated 26 Sep 2015
85 5% The Number 23 (2007) - Rated 26 Sep 2015
87 30% Zoolander (2001) - Rated 26 Sep 2015
87 30% But I'm a Cheerleader (2000) - Rated 26 Sep 2015
89 70% Wristcutters: A Love Story (2007) - Rated 26 Sep 2015
90 85% Serenity (2005) - Rated 26 Sep 2015