maggot9779

maggot9779
Film Freak - 608 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 96% On the Waterfront (1954) - Rated 28 Feb 2015
73 83% Network (1976) - Rated 15 Dec 2014
74 86% Chopper (2000) - Rated 05 Nov 2014
74 86% Choke (2008) - Rated 05 Nov 2014
75 90% Blindness (2008) - Rated 05 Nov 2014
30 0% Battlefield Earth (2000) - Rated 05 Nov 2014
60 10% Babe (1995) - Rated 05 Nov 2014
64 24% Around the World in 80 Days (2004) - Rated 05 Nov 2014
74 86% Do the Right Thing (1989) - Rated 05 Nov 2014
73 83% Chronicle (2012) - Rated 05 Nov 2014