magnum

magnum
Film Freak - 538 Film Ratings
Member Since: 01 May 2012
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 41% Blast from the Past (1999) - Rated 02 Aug 2014
75 14% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 02 Aug 2014
88 75% Million Dollar Baby (2004) - Rated 02 Aug 2014
85 57% Despicable Me (2010) - Rated 02 Aug 2014
87 71% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 02 Aug 2014
87 71% 3 Idiots (2009) - Rated 02 Aug 2014
85 57% End of Watch (2012) - Rated 02 Aug 2014
"good action and acting"
75 14% Melancholia (2011) - Rated 02 Aug 2014
"too slow"
84 45% The Spectacular Now (2013) - Rated 02 Aug 2014
90 84% Rush (2013) - Rated 02 Aug 2014