mahajanr

mahajanr
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 91% WALL·E (2008) - Rated 22 Mar 2020
90 76% Enron: The Smartest Guys in the Room (2005) - Rated 22 Mar 2020
92 86% Gone Girl (2014) - Rated 22 Mar 2020
81 32% Revenge of the Nerds (1984) - Rated 01 Sep 2019
88 60% Ocean's Eleven (2001) - Rated 01 Sep 2019
65 2% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 01 Sep 2019
85 48% Midsommar (2019) - Rated 01 Sep 2019
90 76% American Psycho (2000) - Rated 29 Apr 2017
90 76% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 29 Apr 2017
99 96% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 29 Apr 2017