Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mahansmaeili

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Oct 27, 2018

Location: Iran

more Recent Ratings
Check out mahansmaeili's...
90 79% Bedoune Tarikh, Bedoune Emza (2017) - Oct 28, 2018
83 29% Forrest Gump (1994) - Oct 28, 2018
83 29% The Green Mile (1999) - Oct 28, 2018
97 97% Spirited Away (2001) - Oct 28, 2018
84 50% The Salesman (2016) - Oct 28, 2018
84 50% The Truman Show (1998) - Oct 28, 2018
78 20% Insidious (2010) - Oct 28, 2018
84 50% Inside Out (2015) - Oct 28, 2018
50 8% It (2017) - Oct 28, 2018
84 50% The Finest Hours (2016) - Oct 28, 2018