mahdi.j

mahdij
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: عاشق دیدن فیلم، تماشای فوتبال که یک طرفش بارسلونا باشه و گوش دادن به موزیک هستم، همه این کارها رو واسه دل خودم اما با وسواس و دقت زیاد انجام میدم

more Recent Ratings

85 61% One Day (2011) - Rated 23 Apr 2017
87 67% Arrival (2016) - Rated 12 Apr 2017
90 85% 12 Angry Men (1957) - Rated 12 Apr 2017
83 52% Road to Perdition (2002) - Rated 12 Apr 2017
79 44% Drive (2011) - Rated 12 Apr 2017
70 20% The Hangover Part II (2011) - Rated 12 Apr 2017
90 85% The Dark Knight (2008) - Rated 12 Apr 2017
75 38% Non-Stop (2014) - Rated 12 Apr 2017
74 32% Looper (2012) - Rated 12 Apr 2017
90 85% Prisoners (2013) - Rated 12 Apr 2017