mahdroo

mahdroo
Movie Buff - 308 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I sure do like scifi movies a lot

more Recent Ratings

92 89% Magnolia (1999) - Rated 20 Feb 2015
33 9% Black Sheep (1996) - Rated 20 Feb 2015
33 9% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 20 Feb 2015
79 52% Waterworld (1995) - Rated 20 Feb 2015
79 52% Amores Perros (2000) - Rated 20 Feb 2015
85 71% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 20 Feb 2015
40 13% American History X (1998) - Rated 20 Feb 2015
80 57% The Illusionist (2006) - Rated 20 Feb 2015
49 16% A Million Ways to Die in the West (2014) - Rated 20 Feb 2015
69 31% The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 20 Feb 2015