maheshbalaji

maheshbalaji
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 76% The Butterfly Effect (2004) - Rated 20 Jun 2018
80 65% Signs (2002) - Rated 13 Jun 2018
80 65% The Happening (2008) - Rated 13 Jun 2018
79 61% Identity (2003) - Rated 13 Jun 2018
55 48% Eden Lake (2008) - Rated 13 Jun 2018
80 65% Don't Breathe (2016) - Rated 13 Jun 2018
77 59% Orphan (2009) - Rated 13 Jun 2018
85 71% Circle (2015) - Rated 13 Jun 2018
92 83% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 13 Jun 2018
99 96% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Jun 2018