mahgeetah

mahgeetah
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 81% The Holy Mountain (1973) - Rated 15 Jan 2018
92 81% Enemy (2014) - Rated 15 Jan 2018
95 89% Nocturnal Animals (2016) - Rated 15 Jan 2018
95 89% Sing Street (2016) - Rated 15 Jan 2018
85 32% Begotten (1990) - Rated 15 Jan 2018
85 32% Beneath the Harvest Sky (2014) - Rated 07 Dec 2014
95 89% House of 1000 Corpses (2003) - Rated 07 Dec 2014
90 65% The Devil's Rejects (2005) - Rated 07 Dec 2014
85 32% Lords of Dogtown (2005) - Rated 07 Dec 2014
20 3% Hostel (2005) - Rated 07 Dec 2014