Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mahsuscuktan

Movie Buff - 240 Film Ratings

Member Since: Jan 21, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out mahsuscuktan's...
100 74% Harold and Maude (1971) - Oct 15, 2018
100 74% Attila Marcel (2013) - Oct 09, 2018
100 74% Pride & Prejudice (2005) - Oct 09, 2018
100 74% Tangerines (2013) - Aug 18, 2018
100 74% 3-Iron (2004) - Mar 17, 2018
100 74% Wonder (2017) - Feb 27, 2018
100 74% Coco (2017) - Feb 12, 2018
100 74% Only the Brave (2017) - Feb 10, 2018
95 41% Back to the Future Part II (1989) - Jan 21, 2018
70 4% Gravity (2013) - Jan 21, 2018