majamaja

majamaja
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 01 May 2012
Location: Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 53% Marley (2012) - Rated 01 May 2012
65 78% Possession (2002) - Rated 01 May 2012
75 87% The Descendants (2011) - Rated 01 May 2012
10 34% eXistenZ (1999) - Rated 01 May 2012
80 89% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 01 May 2012
50 65% Drag Me to Hell (2009) - Rated 01 May 2012
70 84% Lady and the Tramp (1955) - Rated 01 May 2012
11% Big (1988) - Rated 01 May 2012
11% The City of Lost Children (1995) - Rated 01 May 2012
85 93% Before Sunrise (1995) - Rated 01 May 2012