Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
majid2000

Movie Buff - 230 Film Ratings

Member Since: Apr 2, 2018

Location: Iran

Bio: goal
more Recent Ratings
Check out majid2000's...
98 69% Power Rangers (2017) - Apr 26, 2018
91 30% The Big Sick (2017) - Apr 26, 2018
97 64% Mother! (2017) - Apr 26, 2018
94 37% Split (2017) - Apr 26, 2018
100 86% The Accidental Spy (2001) - Apr 14, 2018
91 30% The Tuxedo (2002) - Apr 14, 2018
95 49% Shanghai Knights (2003) - Apr 14, 2018
100 86% The Medallion (2003) - Apr 14, 2018
96 60% New Police Story (2004) - Apr 14, 2018
100 86% Around the World in 80 Days (2004) - Apr 14, 2018