majid2002

majid2002
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 23 Oct 2021
Location: شهرضا, اصفهان, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 13% The Aviator (2004) - Rated 23 Oct 2021
88 71% Gangs of New York (2002) - Rated 23 Oct 2021
80 26% Kundun (1997) - Rated 23 Oct 2021
90 86% Casino (1995) - Rated 23 Oct 2021
90 86% Goodfellas (1990) - Rated 23 Oct 2021
80 26% Raging Bull (1980) - Rated 23 Oct 2021
88 71% Taxi Driver (1976) - Rated 23 Oct 2021
70 2% The Irishman: In Conversation (2019) - Rated 23 Oct 2021
78 7% The Irishman (2019) - Rated 23 Oct 2021
84 47% Silence (2016) - Rated 23 Oct 2021