majohnny

majohnny
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2017
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 6% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 30 Apr 2018
60 34% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 30 Apr 2018
80 76% Nightcrawler (2014) - Rated 30 Apr 2018
90 91% Annihilation (2018) - Rated 30 Apr 2018
80 76% Knowing (2009) - Rated 30 Apr 2018
70 55% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Rated 30 Apr 2018
60 34% Game Night (2018) - Rated 30 Apr 2018
40 6% Total Recall (2012) - Rated 18 Oct 2017
70 55% Bolt (2008) - Rated 17 Oct 2017
80 76% Death Race (2008) - Rated 17 Oct 2017