major13

major13
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 78% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 25 Aug 2016
98 85% Gone Girl (2014) - Rated 25 Aug 2016
88 40% Insomnia (2002) - Rated 25 Aug 2016
75 20% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 25 Aug 2016
92 68% Intouchables (2011) - Rated 08 Sep 2014
91 63% The Insider (1999) - Rated 30 Aug 2014
95 78% Ernest & Celestine (2012) - Rated 29 Aug 2014
95 78% 3 Idiots (2009) - Rated 28 Aug 2014
97 83% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 28 Aug 2014
98 85% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 28 Aug 2014