majorhobo

majorhobo
Movie Buff - 357 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% A Geisha (1953) - Rated 07 Apr 2016
75 44% Louis C.K.: Hilarious (2010) - Rated 07 Apr 2016
48 14% Django Unchained (2012) - Rated 07 Apr 2016
95 94% The Cloud-Capped Star (1960) - Rated 07 Apr 2016
90 79% (1963) - Rated 07 Apr 2016
91 85% Pyaasa (1957) - Rated 07 Apr 2016
59 22% In the Heat of the Night (1967) - Rated 07 Apr 2016
79 50% Europa '51 (1952) - Rated 07 Apr 2016
76 45% Hoop Dreams (1994) - Rated 07 Apr 2016
89 73% Bride of Frankenstein (1935) - Rated 07 Apr 2016