majorpenguin

majorpenguin
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

37% They Live (1988) - Rated 07 Apr 2016
25% The Kid with X-ray Eyes (1999) - Rated 07 Apr 2016
5% Birdemic: Shock and Terror (2010) - Rated 07 Apr 2016
14% Attack the Block (2011) - Rated 07 Apr 2016
14% Sharknado (2013) - Rated 07 Apr 2016
5% Crazy Guy with Super Kung Fu (1979) - Rated 07 Apr 2016
5% Troll 2 (1990) - Rated 07 Apr 2016
5% The Room (2003) - Rated 07 Apr 2016
5% Battlefield Earth (2000) - Rated 07 Apr 2016
5% Eegah (1962) - Rated 07 Apr 2016