makis

makis
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2021
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 77% Extinction (2018) - Rated 24 Jun 2021
92 36% The New Mutants (2020) - Rated 24 Jun 2021
91 29% Project Power (2020) - Rated 24 Jun 2021
95 62% Metalhead (2017) - Rated 24 Jun 2021
88 15% The Midnight Sky (2020) - Rated 24 Jun 2021
95 62% Legion (2017) - Rated 24 Jun 2021
90 24% Mortal Kombat (2021) - Rated 24 Jun 2021
94 55% USS Callister (2017) - Rated 24 Jun 2021
92 36% Army of the Dead (2021) - Rated 24 Jun 2021
93 47% Mortal Engines (2018) - Rated 24 Jun 2021