makoto2

makoto2
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 96% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 18 May 2015
87 92% Ex Machina (2015) - Rated 17 May 2015
75 56% The Babadook (2014) - Rated 16 May 2015
83 84% Inherent Vice (2014) - Rated 16 May 2015
77 65% Mr. Turner (2014) - Rated 16 May 2015
80 73% Force Majeure (2014) - Rated 06 May 2015
74 49% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 02 May 2015
72 38% The Avengers (2012) - Rated 01 May 2015
92 94% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 28 Apr 2015
84 87% Boyhood (2014) - Rated 28 Apr 2015