malady

malady
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies. That\\\'s about it.

more Recent Ratings

60 24% No Tears for the Dead (2014) - Rated 14 Feb 2016
40 5% Trainwreck (2015) - Rated 14 Feb 2016
70 51% Like Someone in Love (2012) - Rated 14 Feb 2016
60 24% The Virgin Suicides (2000) - Rated 14 Feb 2016
70 51% The Tree of Life (2011) - Rated 14 Feb 2016
30 2% Jurassic World (2015) - Rated 14 Feb 2016
70 51% Blue Velvet (1986) - Rated 14 Feb 2016
70 51% There Will Be Blood (2007) - Rated 14 Feb 2016
80 82% Locke (2014) - Rated 14 Feb 2016
70 51% Inside Out (2015) - Rated 14 Feb 2016