Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
malcolm212

Flick Fan - 45 Film Ratings

Member Since: Dec 24, 2018

Location: USA

Bio: gay
more Recent Ratings
Check out malcolm212's...
90 76% Billy Elliot (2000) - Dec 24, 2018
85 56% A Fish Called Wanda (1988) - Dec 24, 2018
87 66% Jerry Maguire (1996) - Dec 24, 2018
5% The Fisher King (1991) - Dec 24, 2018
90 76% American Beauty (1999) - Dec 24, 2018
86 63% Inglourious Basterds (2009) - Dec 24, 2018
87 66% Men in Black (1997) - Dec 24, 2018
20 12% Frozen (2013) - Dec 24, 2018
70 30% Big Fish (2003) - Dec 24, 2018
85 56% 17 Again (2009) - Dec 24, 2018