mamba24

mamba24
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 06 May 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 52% Following (1998) - Rated 18 May 2018
82 46% Insomnia (2002) - Rated 18 May 2018
48 9% Lucy (2014) - Rated 18 May 2018
0% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 18 May 2018
92 87% Casablanca (1942) - Rated 18 May 2018
89 75% Schindler's List (1993) - Rated 18 May 2018
40 5% Planet of the Apes (1968) - Rated 18 May 2018
88 72% Inglourious Basterds (2009) - Rated 15 May 2018
81 43% Mystic River (2003) - Rated 15 May 2018
87 69% Snatch (2000) - Rated 15 May 2018