mandarinid

mandarinid
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 46% Big Little Lies (2017) - Rated 08 Mar 2020
85 46% This Is Us (2016) - Rated 08 Mar 2020
85 46% House of Cards (2013) - Rated 08 Mar 2020
85 46% Şahsiyet (2018) - Rated 08 Mar 2020
90 81% Avatar: The Last Airbender (2005) - Rated 08 Mar 2020
85 46% Sex Education (2019) - Rated 08 Mar 2020
85 46% True Detective (2014) - Rated 08 Mar 2020
75 6% Unbelievable (2019) - Rated 08 Mar 2020
85 46% Mindhunter (2017) - Rated 08 Mar 2020
75 6% Black Mirror (2011) - Rated 08 Mar 2020