mandrew

mandrew
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Rated 15 Feb 2014
85 40% Walk Hard: The Dewey Cox Story (2007) - Rated 15 Feb 2014
85 40% Videodrome (1983) - Rated 15 Feb 2014
90 65% Troll Hunter (2010) - Rated 15 Feb 2014
75 6% Rushmore (1998) - Rated 15 Feb 2014
95 86% Harold and Maude (1971) - Rated 15 Feb 2014
95 86% Evil Dead II (1987) - Rated 15 Feb 2014
90 65% The Evil Dead (1981) - Rated 15 Feb 2014
90 65% Evil Dead (2013) - Rated 15 Feb 2014
90 65% Dawn of the Dead (1978) - Rated 15 Feb 2014