mangosplums

mangosplums
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 25% Garden State (2004) - Rated 04 Jan 2015
65 10% Pearl Harbor (2001) - Rated 04 Jan 2015
88 40% Captain Phillips (2013) - Rated 04 Jan 2015
70 15% Little Otik (2000) - Rated 04 Jan 2015
50 5% Signs (2002) - Rated 04 Jan 2015
90 61% Monster (2003) - Rated 04 Jan 2015
70 15% Jerry Maguire (1996) - Rated 04 Jan 2015
88 40% Psycho (1998) - Rated 04 Jan 2015
89 45% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 04 Jan 2015
89 45% The Incredibles (2004) - Rated 04 Jan 2015