mannylage

mannylage
Movie Buff - 222 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2012
Location: Athens, GA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: www.strugglingon2fronts.com

more Recent Ratings

89 49% Magic Mike (2012) - Rated 08 Sep 2012
22 4% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 26 Aug 2012
96 82% Eraserhead (1977) - Rated 26 Aug 2012
74 27% Body Heat (1981) - Rated 26 Aug 2012
74 27% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 26 Aug 2012
90 55% Raging Bull (1980) - Rated 26 Aug 2012
80 36% Blood Simple (1984) - Rated 26 Aug 2012
99 93% Tokyo Story (1953) - Rated 26 Aug 2012
96 82% Psycho (1960) - Rated 26 Aug 2012
71 25% Midnight in Paris (2011) - Rated 26 Aug 2012