Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
manodeobra

Flick Fan - 29 Film Ratings

Member Since: Oct 10, 2018

Bio:


100 / en iyi 3-5
95 / başyapıt
90 / çok iyi
85-80 / iyi
75-70 / eh, iyi
65-60 / vasat
55-50 / kötü
45-40 / çok kötü
35-0 / leş
more Recent Ratings
Check out manodeobra's...
75 36% Yeralti (2012) - Dec 27, 2018
90 86% Bicycle Thieves (1948) - Dec 24, 2018
75 36% Donnie Darko (2001) - Dec 15, 2018
80 51% Fight Club (1999) - Dec 15, 2018
10 5% Incir Reçeli (2011) - Dec 15, 2018
1% Kahpe Bizans (2000) - Dec 15, 2018
50 8% Titanic (1997) - Dec 15, 2018
80 51% Drive (2011) - Dec 15, 2018
70 20% The Basketball Diaries (1995) - Dec 15, 2018
75 36% The Beach (2000) - Dec 15, 2018