maor40

maor40
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2018
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 26% L'Eclisse (1962) - Rated 25 Mar 2018
80 65% Listen to Me Marlon (2015) - Rated 25 Mar 2018
100 92% The Square (2017) - Rated 25 Mar 2018
86 73% Out of Sight (1998) - Rated 25 Mar 2018
72 57% Papillon (1973) - Rated 25 Mar 2018
11% Predators (2010) - Rated 25 Mar 2018
23 34% Ali (2001) - Rated 25 Mar 2018
10 19% La Haine (1995) - Rated 25 Mar 2018
100 92% Coming to America (1988) - Rated 25 Mar 2018
40 42% The Abyss (1989) - Rated 25 Mar 2018
"hello"