Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
marcelmg

Movie Buff - 101 Film Ratings

Member Since: Aug 17, 2018

Location: Netherlands

more Recent Ratings
Check out marcelmg's...
80 52% Under the Skin (2014) - Jan 26, 2019
80 52% The Fountain (2006) - Jan 26, 2019
82 67% eXistenZ (1999) - Jan 26, 2019
80 52% Dark City (1998) - Jan 26, 2019
80 52% Contact (1997) - Jan 26, 2019
35 0% The Cabin in the Woods (2012) - Jan 26, 2019
80 52% Battle Royale (2000) - Jan 26, 2019
90 89% Black Mirror (2011) - Jan 26, 2019
80 52% Avatar (2009) - Jan 26, 2019
95 96% Arrival (2016) - Jan 26, 2019