marclefou18

marclefou18
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 84% The Night of the Hunter (1955) - Rated 07 Jul 2016
92 84% Kill Baby, Kill (1966) - Rated 06 Jul 2016
91 82% A Bay of Blood (1971) - Rated 06 Jul 2016
91 82% Lisa and the Devil (1973) - Rated 06 Jul 2016
80 42% Kidnapped (1974) - Rated 06 Jul 2016
93 86% Repulsion (1965) - Rated 06 Jul 2016
85 58% Rosemary's Baby (1968) - Rated 06 Jul 2016
87 65% Chinatown (1974) - Rated 06 Jul 2016
80 42% Bitter Moon (1992) - Rated 06 Jul 2016
80 42% The Pianist (2002) - Rated 06 Jul 2016