marcosp86

marcosp86
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2016
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 70% Soul (2020) - Rated 01 Feb 2023
80 41% The Mitchells vs. the Machines (2021) - Rated 01 Feb 2023
90 81% Parasite (2019) - Rated 01 Feb 2023
82 51% Tenet (2020) - Rated 01 Feb 2023
80 41% Dunkirk (2017) - Rated 01 Feb 2023
85 58% Memento (2001) - Rated 01 Feb 2023
85 58% The Dark Knight (2008) - Rated 01 Feb 2023
95 93% Mindhunter (2017) - Rated 01 Feb 2023
90 81% Westworld (2016) - Rated 01 Feb 2023
90 81% Avengers: Endgame (2019) - Rated 01 Feb 2023