Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
.margot.

Movie Buff - 155 Film Ratings

Member Since: May 29, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out .margot.'s...
86 78% Under the Skin (2014) - May 29, 2019
88 82% Vertigo (1958) - May 29, 2019
77 51% In Bruges (2008) - May 29, 2019
80 65% Schindler's List (1993) - May 29, 2019
80 65% The Dreamers (2004) - May 29, 2019
87 80% The Lobster (2015) - May 29, 2019
90 86% Gone with the Wind (1939) - May 29, 2019
92 92% Mad Max: Fury Road (2015) - May 29, 2019
93 95% Rosemary's Baby (1968) - May 29, 2019
69 30% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - May 29, 2019