mariahalaki

mariahalaki
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2017
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

95 Détective (1985) - Rated 11 Aug 2017
90 Gravity (2013) - Rated 11 Aug 2017
90 Incendies (2010) - Rated 11 Aug 2017
90 Before Midnight (2013) - Rated 11 Aug 2017
90 The Year of Living Dangerously (1982) - Rated 11 Aug 2017
90 Little Miss Sunshine (2006) - Rated 11 Aug 2017
95 Ikiru (1952) - Rated 11 Aug 2017
91 Almost Famous (2000) - Rated 11 Aug 2017
91 The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 11 Aug 2017
90 The Elephant Man (1980) - Rated 11 Aug 2017