mariamnaghdi

mariamnaghdi
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2011
Location: tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 93% Dances with Wolves (1990) - Rated 06 Jan 2011
50 66% Taxi Driver (1976) - Rated 06 Jan 2011
60 81% Seven Samurai (1954) - Rated 06 Jan 2011
45 58% Up (2009) - Rated 06 Jan 2011
25 8% Crocodile Dundee II (1988) - Rated 06 Jan 2011
40 41% Blade (1998) - Rated 06 Jan 2011
40 41% Hitch (2005) - Rated 06 Jan 2011
80 98% The Devil's Advocate (1997) - Rated 06 Jan 2011
40 41% Ghost Rider (2007) - Rated 06 Jan 2011
60 81% Titanic (1997) - Rated 06 Jan 2011