marianatroc

Recent Ratings
Check out marianatroc's...
80 79% | Singles (1992) - Sep 13, 2019 |
85 91% | Almost Famous (2000) - Sep 13, 2019 |
85 91% | Winter Light (1963) - Sep 13, 2019 |
8 29% | 10 Things I Hate About You (1999) - Sep 13, 2019 |
60 62% | Blue Valentine (2010) - Sep 13, 2019 |
10 54% | The Seventh Seal (1957) - Sep 13, 2019 |
8 29% | Garden State (2004) - Sep 13, 2019 |
8 29% | Gran Torino (2008) - Sep 13, 2019 |
8 29% | Taxi Driver (1976) - Sep 13, 2019 |
70 70% | Isle of Dogs (2018) - Sep 13, 2019 |