mariievdias

mariievdias
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% Pride & Prejudice (2005) - Rated 24 Oct 2017
90 76% Inglorious Bastards (1978) - Rated 24 Oct 2017
96 91% Donnie Darko (2001) - Rated 24 Oct 2017
98 96% Pulp Fiction (1994) - Rated 24 Oct 2017
92 82% A Clockwork Orange (1971) - Rated 24 Oct 2017
51 20% Stardust (2007) - Rated 24 Oct 2017
96 91% The Exorcism of Emily Rose (2005) - Rated 24 Oct 2017
69 42% The Princess Diaries (2001) - Rated 24 Oct 2017
68 39% Ice Age (2002) - Rated 24 Oct 2017
90 76% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 24 Oct 2017