marijundu

marijundu
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 14 May 2022
Location: Campinas, São Paulo, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 15% The Cat Returns (2002) - Rated 14 May 2022
60 4% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 14 May 2022
65 8% Parks and Recreation (2009) - Rated 14 May 2022
80 35% How I Met Your Mother (2005) - Rated 14 May 2022
95 71% Friends (1994) - Rated 14 May 2022
50 2% Emily in Paris (2020) - Rated 14 May 2022
95 71% The Queen's Gambit (2020) - Rated 14 May 2022
65 8% Grey's Anatomy (2005) - Rated 14 May 2022
75 24% Gotham (2014) - Rated 14 May 2022
70 15% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 14 May 2022