marilena81

marilena81
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2008
Location: Cyprus
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% Apocalypse Now (1979) - Rated 16 Mar 2012
90 86% Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Mar 2012
90 86% The King's Speech (2010) - Rated 16 Mar 2012
60 7% Superbad (2007) - Rated 16 Mar 2012
90 86% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 16 Mar 2012
71 34% Evolution (2001) - Rated 18 Oct 2008
91 93% Spirited Away (2001) - Rated 18 Oct 2008
81 64% Armageddon (1998) - Rated 18 Oct 2008
61 9% The Next Karate Kid (1994) - Rated 18 Oct 2008
76 51% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 18 Oct 2008